Nowy skład Zarządu GoldenLine

27 marca br. do Zarządu GoldenLine Sp. z o. o. dołączył Romuald Ulcyfer, Dyrektor Finansowy Spółki. Obok Romualda Ulcyfera w Zarządzie pozostają jego dwaj dotychczasowi członkowie, Adam Wąsik oraz Karol Traczykowski, Prezes GoldenLine.

 Romuald Ulcyfer jest związany z GoldenLine od 2015 roku, kiedy to objął stanowisko Dyrektora Finansowego. Swoją karierę rozpoczął jako konsultant w dziale audytu ogólnego PriceWaterhouseCoopers. W latach 2010 - 2013 pracował w zespole Transaction Services PwC Polska, realizując projekty finansowego due diligence zarówno dla inwestorów branżowych jak i finansowych. W latach 2013 - 2015 kontynuował karierę w branży nieruchomościowej, obejmując stanowisko Asset Managera, a od 2015 Regionalnego Dyrektora Operacyjnego w Atrium Poland Real Estate Management. Jest absolwentem kierunku Stosunki Międzynarodowe na WSMiP Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i finansów. Jest na końcowym etapie uzyskania statusu ACCA Affiliate.

 GoldenLine Sp. z o.o. to firma świadcząca rozbudowane usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Należą do niej dwa serwisy rekrutacyjne Goldenline.pl oraz Gazetapraca.pl. Goldenline.pl dostarcza kandydatom oferty pracy, informacje o opiniach o pracodawcach oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Na portalu założyło swój profil zawodowy już ponad 2,4 mln użytkowników. Firma oferuje pracodawcom usługi rekrutacyjne poprzez dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów jak i możliwość zamieszczenia ofert pracy na obu serwisach jednocześnie. GoldenLine wspiera również firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy oraz realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

 Rozszerzenie składu Zarządu GoldenLine podyktowane jest planami rozwojowymi Spółki. Z ramienia Zarządu Romuald Ulcyfer odpowiedzialny jest za cały obszar finansów i administracji, Adam Wąsik za obszar sprzedaży i komunikacji, zaś Karol Traczykowski odpowiada za rozwój obecnych  produktów oraz wprowadzenie na rynek nowych.

GoldenLine to wiodący serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer branding. Co miesiąc serwis odwiedza około 3 mln użytkowników. GoldenLine kandydatom dostarcza oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje rozbudowane usługi rekrutacyjne, zarówno możliwość zamieszczenia ogłoszenia o pracę jak i dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i  szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.